Kim jesteśmy?

Aureus Leasing Partner jest częścią Grupy Aureus- największego brokera leasingu i kredytu samochodowego w Polsce, obecnego na rynku od 2007 roku. Współpracujemy z największymi towarzystwami leasingowymi w Polsce, oferując naszym klientom wsparcie na każdym etapie procesu finansowania- od złożenia wniosku, przez rejestrację i ubezpieczenie pojazdu, po pełną obsługę posprzedażową. Dzięki wiedzy, popartej wieloletnim doświadczeniem, zaangażowaniu i szybkości działania, zostaliśmy wyróżnieni Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii Instytucja Finansowa 2017 roku. 

Co nas 

wyróżnia?

Doświadczenie i wiedza

od kilkunastu lat doradzamy naszym klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań

Szybkość działania

jesteśmy w stanie sfinansować Twój zakup już w ciągu 1 dnia 

Kompleksowa obsługa

przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z finansowaniem, włącznie z rejestracją pojazdu

Wsparcie

zapewniamy pomoc na każdym etapie trwania umowy

Uproszczone procedury

finansujemy Twoje potrzeby bez konieczności okazywania sterty dokumentów

Fachowe doradztwo

pomożemy Ci wybrać produkt, który odpowiada Twoim oczekiwaniom

Leasing bez ryzyka

leasing na zakup ciągnika siodłowego, bez konieczności jego wykupu

Fast Pass

decyzję o finansowaniu możesz poznać już w ciągu 30 minut! 

Aureus Truck Assistance

unikatowe ubezpieczenie przeznaczone dla branży transportowej

Nasze projekty

Motoplejada

chcieliśmy, aby osoby kupujące samochody używane mogły cieszyć się tymi samymi standardami, co nabywcy nowych pojazdów. Dzięki skorzystaniu z oferty Motoplejady – sieci wyselekcjonowanych i zaufanych sprzedawców używanych samochodów osobowych, nasi klienci uzyskują dostęp do sprawdzonych, certyfikowanych aut z gwarancją serwisu mechanicznego. Wystarczy 1% wkładu własnego i 30 minut oczekiwania na decyzję banku, aby wyjechać od naszego dealera wymarzonymi czterema kółkami. 

Fundacja Aureus Link 

znamy się na biznesie, dlatego stworzyliśmy Fundację wspierającą merytorycznie i finansowo start upy i firmy na różnym etapie rozwoju. Bardzo ważne są dla nas relacje budowane z naszymi kontrahentami – wielu z nich jest członkami działającego przy Fundacji klubu biznesowego Link Members Club, który jest nie tylko zapleczem eksperckim Fundacji, ale także organizacją wspierającą networking stowarzyszonych w klubie firm. 

Aureus Finanse

spółka powstała z myślą o bezpieczeństwie podatkowym naszych klientów. W ramach działalności Aureus Finanse świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsługi księgowej, doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Aureus VIA

firma została powołana w odpowiedzi na potrzeby wymagającego rynku branży transportowej. Specjalizujemy się m.in. w finansowaniu transportu ciężkiego, dlatego postanowiliśmy dostarczyć naszym klientom z tego segmentu kompleksowego wsparcia – od rozliczania czasu pracy kierowców, obsługi prawno-księgowej, po odczyt tachografów. 

Aureus Agro 

pragniemy pomóc klientom także w wyborze potrzebnego w działalności sprzętu, dlatego stworzyliśmy Aureus Agro- importera i dystrybutora pełnej gamy ładowarek rolniczych.

Jako Aureus, tworzymy grupę podmiotów realizujących swoją działalność operacyjną w obszarach związanych z finansowaniem inwestycji przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w finansowaniu zakupu środków trwałych poprzez leasing i kredyt.